Movies
Ratings
608
The FortressRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
AnesthesiaRated ★ 3.5