Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 2.0