Movies
Ratings
580
SpotlightRated ★ 4.5
Cobain: Montage of HeckRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
Sorry AppleRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
HawkingRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0