Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5
PaycheckRated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0