Movies
Ratings
1420
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 2.5
GretaRated ★ 1.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0