Titles you rated
The TowerRated ★ 3.0
The ConciergeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5