Titles you rated
Rules of LoveRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 2.5
A New LeafRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.5