Series
Ratings
42
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5- Noodle House GirlRated ★ 2.0
TrigunRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Harper's IslandRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5- The RiverRated ★ 1.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 1.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 2.0