Movies
Ratings
44
Architecture 101Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0