Movies
Ratings
166
What Women WantRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 2.5