Movies
Ratings
300 Freaky FridayRated ★ 4.0 Freaky FridayRated ★ 4.0
 Cube ZeroRated ★ 4.0 Cube ZeroRated ★ 4.0
 Transporter 2Rated ★ 4.0 Transporter 2Rated ★ 4.0
 AlexanderRated ★ 3.0 AlexanderRated ★ 3.0
 Mutt BoyRated ★ 4.0 Mutt BoyRated ★ 4.0
 Monster-in-LawRated ★ 4.0 Monster-in-LawRated ★ 4.0
 The OmenRated ★ 4.0 The OmenRated ★ 4.0
 New Police StoryRated ★ 4.0 New Police StoryRated ★ 4.0
 The RingRated ★ 4.0 The RingRated ★ 4.0
 Child's Play 2Rated ★ 4.0 Child's Play 2Rated ★ 4.0
 Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0 Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
 CarsRated ★ 4.0 CarsRated ★ 4.0
 SignsRated ★ 4.0 SignsRated ★ 4.0
 No MercyRated ★ 4.0 No MercyRated ★ 4.0
 Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0 Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
 StealthRated ★ 4.0 StealthRated ★ 4.0
 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
 Scary Movie 4Rated ★ 4.0 Scary Movie 4Rated ★ 4.0
 The DivideRated ★ 4.0 The DivideRated ★ 4.0
 Cinderella ManRated ★ 4.0 Cinderella ManRated ★ 4.0