Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5