Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 4.5