Series
Ratings
28
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0