Movies
Ratings
351 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
 CarolRated ★ 4.0 CarolRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 The Da Vinci CodeRated ★ 4.5 The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
 The HandmaidenRated ★ 4.5 The HandmaidenRated ★ 4.5
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
 The Danish GirlRated ★ 4.0 The Danish GirlRated ★ 4.0
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 The Big ShortRated ★ 4.5 The Big ShortRated ★ 4.5
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0
 Last NightRated ★ 4.0 Last NightRated ★ 4.0
 Ex MachinaRated ★ 3.0 Ex MachinaRated ★ 3.0
 Mistress AmericaRated ★ 3.0 Mistress AmericaRated ★ 3.0
 Sid & NancyRated ★ 3.5 Sid & NancyRated ★ 3.5
 The ReaderRated ★ 3.5 The ReaderRated ★ 3.5
 Frances HaRated ★ 3.5 Frances HaRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5