Movies
Ratings
425
FuryRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
AliensRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
102 DalmatiansRated ★ 4.0