Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.0