Titles you rated
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Crossing HennessyRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5