Series
Ratings
58
GoblinRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
The VirusRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
ResetRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 3.0
Birth SecretRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5