Movies
Ratings
30
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0