Movies
Ratings
1094
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5