Series
Ratings
24
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5