Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0