Series
Ratings
57
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0