Titles you rated
The King of DramasRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Wonderful MamaRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5