Movies
Ratings
436
This Means WarRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Slow VideoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0