Titles you rated
Street Food FighterRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5