Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0