Titles you rated
SplitRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0