Movies
Ratings
602
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 1.0
Buddha MountainRated ★ 2.0
Lost in BeijingRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 4.0- Made In China - Intention SPINOFF#1Rated ★ 2.5
- A letter from the seaRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.5- Ghost ShipRated ★ 3.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.0
In The AbsenceRated ★ 3.5