Titles you rated
The TowerRated ★ 5.0
PainedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0