Movies
Ratings
1224
The PriestsRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The SpiesRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5