Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5