Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0