Movies
Ratings
558
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5