Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 2.5- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Wedding Peach DXRated ★ 2.5- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.5
- KeroroRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 0.5