Series
Ratings
156- OrangeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0- SUGARLESSRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5