Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0