Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Superhero MovieRated ★ 2.0