Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0- 쿠이탄 1Rated ★ 3.0
- Kuitan season 2Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- 막내장남 누나 셋Rated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 5.0
SPRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0