Movies
Ratings
1067
Draft DayRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0