Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0- You Are Such a FoolRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.5