Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
A Small LightRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 천국의 아이들Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5