Movies
Ratings
30
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5