Movies
Ratings
445 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 OasisRated ★ 3.5 OasisRated ★ 3.5
 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
 RunRated ★ 3.0 RunRated ★ 3.0
 CallRated ★ 3.0 CallRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 3.5 Chungking ExpressRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 2.5 The SubstanceRated ★ 2.5
 Love Lies BleedingRated ★ 2.5 Love Lies BleedingRated ★ 2.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
 ThirstRated ★ 3.0 ThirstRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
 Boss in LoveRated ★ 1.0 Boss in LoveRated ★ 1.0
- Perfect One-night StandRated ★ 1.0