Series
Ratings
99
BootsRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0