Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 1.5
LucyRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5