Movies
Ratings
13
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0