Titles you rated
MethodRated ★ 3.5
Mr. HeartRated ★ 3.0- Half a Kiss and Half a SpiceRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 4.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 3.5
Oh! Boarding HouseRated ★ 1.5
Oh! My Assistant - The MovieRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0