Movies
Ratings
704
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5